Aliis Apartment Torino

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Als u in Aliis Apartment Torino van 55 m^2 verblijft, kunt u de Kathedraal van Turijn bereiken, gelegen op ongeveer 6 km afstand. Het is gelegen binnen 10 minuten met de auto van Porta Susa trainstation en op afstand van maar 250 meter van Eritrea busstation.

1-slaapkamer Aliis Apartment Torino heeft een balkon en biedt uitzicht op de stad. De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Met Italiaanse maaltijden is Ice Scream op wandelafstand van ongeveer 7 minuten hiervandaan.

Het Automobielmuseum ligt in de nabijheid van dit appartement en ook Politecnico Torino is gemakkelijk te bereiken. Basilica di Maria Ausiliatrice is op 7-km afstand van het appartement gelegen. Marche metrostation, die een toegang tot de rest van Turijn geeft, is op 650 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Aliis Apartment Torino
Lucrece Holiday Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Lucrece Holiday Apartment

9.5
Voortreffelijk 76 beoordelingen
1 km van de accommodatie
USD 174 USD 157
per nacht
Officium Su Piazzetta
Mobiele prijsaanbieding

Officium Su Piazzetta

9.9
Voortreffelijk 17 beoordelingen
1 km van de accommodatie
La Casetta Di Sofia
Mobiele prijsaanbieding

La Casetta Di Sofia

7.8
Goed 7 beoordelingen
1.2 km van de accommodatie
USD 130 USD 117
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Wandelen
    • Fietsen

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor gehandicapten

    • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
    • Rolstoeltoegankelijk

    In de kamers

    • Verwarming

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Aliis Apartment Torino?
      Populaire plekken in de buurt van Aliis Apartment Torino zijn onder andere Basilica di Maria Ausiliatrice, de Kathedraal van Turijn, het Automobielmuseum.
    • Hoeveel kost het om Aliis Apartment Torino te huren?
      Een overnachting in Aliis Apartment Torino kost €94.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Aliis Apartment Torino?
      Restaurants in de buurt van Aliis Apartment Torino zijn onder andere Ice Scream en Istanbul 19 restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Aliis Apartment Torino

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten